Arkadaşlık siteleri gecelik fuck buddy arayanların yeri miArkadaşlık sitelerine en çok rağbet gösteren erkekler olmasına rağmen bu denge günümüzde geçmiştekiyle neredeyse aynı. Ancak bu arkadaşlık sitelerinde az sayıda bayan üye olduğu anlamına gelmez. Bayan üyelerde genelde isim yapmış sitelere üye olmayı tercih ediyor.

Tek gecelik fuck buddy arayanların yeri mi?

Arkadaşlık siteleri için genel olarak tek gecelik fuck buddy arayanların yeridir diye bir izlenim var. Aslında bunun böyle olduğu falan yok ama gene algı böyle. Algı böyle olmasına rağmen arkadaşlık siteleri çok popüler yerler. İşin garibi öyle direk fuck buddy buluncak yerler olmamasına rağmen çoğu insan bu siteleri değerlendirmeye devam ediyor. Demek ki bu siteler sadece fuck body bulmak için değil. Hani insanlar bir yandan aşkı da arıyor. Fakat hem ön yargı hem de gerçekler aynı yerde çakışınca bu defa insanlar aşkın aranması gereken yerin arkadaşlık siteleri olup olmaması gerektiği konusunda şüpheleniyor. Çünkü gerçekten tek gecelik fuck buddy arayanlarda uzun süreli aşk arayanlarda arkadaşlık siteleri ile kendilerini ifade ediyorlar. 

Fuck buddy aramak ayıp mı?


Evet fuck buddy aramak ayıp. Ancak bu fikir boyutunda böyle. İnsanlar sonuç olrak bazen ilişkilere başlıyorlar ama aslında sadece fuck buddy olup daha sonra ayrılıyorlar. E tabi bu başka parametreleri de beraberinde düşündürüyor. Burada mesele uyum çünkü. Uyum içinde olduğunuz birini bulmak zordur. Hem ten uyumu hem zihin uyumunu yakalamak gerçekten zor. Yani olay aslında tek gecelik ilişki niyetiyle başlasa da, başlamasa da sadece tek gecelik ilişki olarak kalabiliyor. Veya tek gecelik ilişki olarak başlayan bir ilişki bazen uzun süreli ilişkiye ve hatta evliliğe kadar gidiyor.

Arkadaşlık sitelerinde tanışanların hikayesi  gerçek mi?


Aslında bu hikayelerin gerçek olmamak için hiç bir sebepi yok. Neden gerçek olmasın ki ? Yukarıda da bahsettiğim gibi insanlar bir araya gelince sürecin devamının nasıl olacağı başka parametreleri beraberinde getiriyor. Yani zaten arkadaşlık sitelerinde tanışma hikayeleri her nekadar reklam gibi gözükse de aslında gerçek olan bir şeyin reklamı. O kadar insanın bir arada olup ta bu kalabalıktan bir evlilik çıkması da istatistiksel açıdan zaten beklentiler arasında. Bir adaya 50 bin kadın 50 bin erkek koyarsanız mutlaka birileri evlenir veya bazıları tek gecelik fuck buddy olarak sonlanır değil mi ? :) 

Fuck buddy nedir?

Fuck buddy:  sikmek anlamına gelen fuck ve arkadaş anlamına gelen buddy kelimelerinin birleşimidir. Yani sikiş arkadaşı fuck buddy oluyor. İnsanların birbirlerine fuck buddy olarak bakması anormal değil. Çünkü cinsellik insanın dğasında var. Ancak fuck buddy aramanın sonu yok. Erkeklere kalsalar her gece başka fuck buddy'e hayır demezler. Padişahların zamanında neden 30 40 tane kadını vardı sanıyorsunuz? 

Erkeğe gücü verirseniz iradesi bu yönde hüküm verir. Padişahların bu kadar çok kadına sahip olması o dönemler sadece onlara özgü bir normdu. Norm diyorum çünkü bu norm yüzlerce yıl böyle sürüp gitti. Şimdiki erkekler avrattan it gibi korkar :) ikinci bir kadını almaya zaten yasalar da müsaade etmez. Devletten önce hükümet gibi karıları vardır. Erkeklerin karılarına bazen hükümet demelerinin sebebi de budur :) Neyse kız boş muhabbeti boş verin. Bu yazının devamı niteliğinde olan alttaki şu yazıya mutla bakın çünkü tüm detaylar orada değerlendirilmiş. https://stories.angelsturkiye.com/arkadaslik-siteleri-ile-aski-bulmak/

Yorum Gönder

0 Yorumlar